O nás

Kenwex a.s.

Již 20 let hoříme v Ostravě pro ty, co mají v oblibě zápalky jako reklamní předmět. Tyto malé krabičky se staly věcí, která nás žene stále dopředu a nutí vymýšlet její nové podoby a splnit klientům všechna přání, jak by jejich zápalky měly vypadat. Do dnešního dne jsme se již stali experty na krabičkové a knížečkové zápalky, jejichž nabídku jsme před lety rozšířili také o reklamní krbové zápalky, podpalovače, prskavky a zápalky s etiketou.

Kromě klasických potisků na krabičku nabízíme také např. ražbu se zlatou fólií, knížečkové zápalky speciálních tvarů, zápalky z ekomateriálů, papírové hřebínky, obrázek vytištěný přimo na hřebínek, … Do Knížečkových zápalek může být vlepen kondom či jiný velikostně vhodný předmět, prskavky můžem zase vlepit do přáníčka. Zajímavé pro vás můžou být zápalkové krabičky ve formě oválných dóz, nebo-li rollery. Krbové zápalky si můžete vybrat se zápalkami od 9 cm až po 20 cm.

Zápalky tiskneme offsetovým tiskem, pouze zápalky s etiketou, které nabízíme od 50ti kusů, digitálně. Zápalky pro Vás rádi navrhneme, přizpůsobíme grafické podklady a vyhotovíme.

V roce 2007 jsme nabídku zápalek rozšířili o reklamní sladkosti a později ještě také o reklamní pilníčky. Sladkosti, abychom mohli oslovit také klienty, kteří hledají drobnosti např. pro děti, pilníčky, aby si na své přišly také ženy.

Zápalky s logem jsou reklamním dárkem, který neskončí v koši. Copak by někdo vyhodil oheň?

Sladkosti jsou reklamním dárkem, který neskončí v koši. Copak by někdo vyhodil jídlo?

Pilníčky jsou reklamním dárkem, který neskončí v koši. Copak by nějaká žena vyhodila jednu z nejdůležitějších věci? J

Tímto zůstává vaše reklama v rukou klientů, dokud je opravdu nepoužijí na 100%.