O nás

Kenwex a.s.

Již 20 let hoříme v Ostravě pro ty, co mají v oblibě zápalky jako reklamní předmět. Tyto malé krabičky se staly věcí, která nás žene stále dopředu a nutí vymýšlet její nové podoby a splnit klientům všechna přání, jak by jejich zápalky měly vypadat. Do dnešního dne jsme se již stali experty na krabičkové a knížečkové zápalky, jejichž nabídku jsme před lety rozšířili také o reklamní krbové zápalky, podpalovače, prskavky a zápalky s etiketou.

Kromě klasických potisků na krabičku nabízíme také např. ražbu se zlatou fólií, knížečkové zápalky speciálních tvarů, zápalky z ekomateriálů, papírové hřebínky, obrázek vytištěný přimo na hřebínek, … Do Knížečkových zápalek může být vlepen kondom či jiný velikostně vhodný předmět, prskavky můžem zase vlepit do přáníčka. Zajímavé pro vás můžou být zápalkové krabičky ve formě oválných dóz, nebo-li rollery. Krbové zápalky si můžete vybrat se zápalkami od 9 cm až po 20 cm.

Zápalky tiskneme offsetovým tiskem, pouze zápalky s etiketou, které nabízíme od 50ti kusů, digitálně. Zápalky pro Vás rádi navrhneme, přizpůsobíme grafické podklady a vyhotovíme.

V roce 2007 jsme nabídku zápalek rozšířili o reklamní sladkosti a později ještě také o reklamní pilníčky. Sladkosti, abychom mohli oslovit také klienty, kteří hledají drobnosti např. pro děti, pilníčky, aby si na své přišly také ženy.

Zápalky s logem jsou reklamním dárkem, který neskončí v koši. Copak by někdo vyhodil oheň?

Sladkosti jsou reklamním dárkem, který neskončí v koši. Copak by někdo vyhodil jídlo?

Pilníčky jsou reklamním dárkem, který neskončí v koši. Copak by nějaká žena vyhodila jednu z nejdůležitějších věci? J

Tímto zůstává vaše reklama v rukou klientů, dokud je opravdu nepoužijí na 100%.

KEN design

Součástí naší společnosti je obchod s dárkovými předměty v areálu jednoho z největších obchodních center v České republice – v nákupním centru
Forum Nová Karolina v Ostravě, kde nabízíme širokou škálu vonný svíček, moderní bytové dekorace známých značek jako jsou ASA, UMBRA, DRESCHER, LINUM, ENVIROSAX, ručně vyráběné designové hodiny značky Carneol, moderní designové hodiny, umělé květiny, bižuterii…

Vonné svíčky si můžete vybrat ze značek Yankee Candle, Kringle nebo WoodWick. Značky Max Benjamin nebo Millefiori Milano vedle svíček nabízí také vonné difuzéry či vůně do auta – na své si tedy přijde každý.