O nás

Kenwex a.s.

Pro své klienty hoříme od roku 1997, kdy jsme začali obchodovat s reklamními i standardními zápalkami. Do dnešního dne jsme si vytvořili již stálou klientelu, kterou se snažíme stále rozšiřovat a oslovovat novými typy zápalek. Kenwex a.s. se již 15 let zabývá výrobou a distribucí sirek, resp. zápalek. Za tu dobu jsme se již stali experty na knížečkové zápalky i krabičkové zápalky a jako jedni z mála Vám nabízíme také reklamní krbové zápalky a podpalovače s vlastním potiskem.

Naše nabídka zahrnuje zápalky ve všech myslitelných variantách.

U většiny reklamních zápalek nabízíme barvy hlaviček v 16 různých odstínech. Klient si může u krabičkových zápalek zvolit také černá dřívka a u knížečkových zápalek má výběr dokonce z pěti barev dříve (zápalkových hřebínků).

Kenwex Vám nabízí více než 70 různých typů krabičkových zápalek, knížečkových zápalek a podpalovačů kamen a grilů s vlastním potiskem. Také Vám můžeme mimo jiné nabídnout trhací zápalky • knížečkové zápalky (včetně hřebínku) z kartónu, u nichž je možný text, logo, či obrázek tisknout přímo na hřebínek. Nebo také zápalky s hřebínkem 10cm dlouhým, které poskytují největší reklamní plochu pro Vaše logo. Lze je použít jako pohlednici, pozvánku nebo vánoční přání.

Knížečkové zápalky s potiskem můžeme nabídnout také s kondomem, papírovou skládankou nebo s vizitkou. Krbové zápalky s délkou zápalek od 9cm až po 20cm. Zápalkové krabičky ve formě oválných dóz, rollerů, zápalky se dvěma šuplíky, či zápalky z eco materiálů. Ekologické mohou být krabičkové zápalky s potiskem i knížečkové zápalky s logem.

Zápalky tiskneme offsetovým tiskem, popřípadě zápalky s etiketou digitálním tiskem. Zde je možno mít zápalky s potiskem již od 50 ks. Zápalky pro Vás rádi navrhneme, přizpůsobíme grafické podklady a vyhotovíme. Zápalky s logem jsou reklamním dárkem, který neskončí v koši. Copak by někdo vyhodil oheň? Tímto zůstává vaše reklama v rukou klientů, dokud nepoužijí poslední sirku.

Jak krásně se Vaše logo bude vyjímat na zápalkách u krbu, na grilovací párty nebo při zapalování svíček v restauraci. Nejen koncem roku bychom chtěli udělat radost a jako dárek obchodním partnerům, vánoční dárek, reklama mohou sloužit také prskavky s potiskem.

KEN design

Součástí naší společnosti je reprezentativní obchod s dárkovými předměty v areálu jednoho z největších obchodních center v České republice – v nákupním centru
Forum Nová Karolina v Ostravě, kde nabízíme keramiku, porcelán a moderní bytové dekorace známých světových značek jako jsou ASA, UMBRA, DRESCHER, LINUM, ENVIROSAX, ručně vyráběné designové hodiny a sko značky Carneol.

Pro vůni Vašeho domova Vám nabídneme nejoblíbenější značku amerických svíček YANKEE CANDLE, která dokonale provoní Váš interiér. Dále Vám chceme představit českou firmu z Rožnova pod Radhoštěm UNIPAR, která patří mezi přední výrobce interiérových svíček na světě – její svíčky se vyrábějí z čistého uhlovodíku technologií lisování za studena. Jako první na Ostravsku nabízíme luxusní kosmetiku AMÉLIE & MELÁNIE a francouzskou přírodní kosmetiku značky LOTHANTIC či SALUS - český výrobce čisté přírodní bio kosmetiky a esenciálních olejů.